Jak vybrat kvalitní Apple servis? | Váš servis v centru Prahy
Návody, Novinky, Informace

Jak vybrat kvalitní Apple servis?

Jak vybrat správný servis?

Majitelé iPhonů se vyznačují většinou tím, že mají vytříbený vkus, chtějí pro sebe něco speciálního a za kvalitní věc jsou ochotni si i připlatit. Problém však často nastává, pokud se něco na telefonu porouchá. 

Nejen, že oprava přijde na dost peněz, navíc se váš miláček může dostat do rukou amatérů, kteří si na opravách iPhonů pouze přivydělávají, ale samotným přístrojům příliš nerozumí, proto je důležité upozornit, podle čeho by si měli majitelé Apple zařízení servis vybírat.

Kvalitní iPhone servis Vám neřekne: ,,Zavolejte si zítra" nebo ,, Do týdne by to mělo být". Opravdu dobrá firma opravuje dnes už na počkání. Maximálně do dvou hodin byste měli mít váš mobil v plné formě zpátky.

iPhone 7 vymena fotaku

Druhým opěrným bodem pro výběr servisu mohou být recenze. V této době opravdu není problém věnovat pět minut hodnocení Apple servisu na internetu. Možná Vám to přijde až banální, ale hodně lidí to neudělá a pak má zkažený celý týden. Mrkněte také na webové stránky firmy, už i podle jejich vzhledu se dá říci, jestli jste zrovna na webu profesionálů či nikoliv.

Dalším faktorem může být cena. iPhone není pro každého, proto i jeho pořizovací náklady jsou poměrně vysoké. Ani oprava tedy nemůže být úplně ,, za hubičku". Nenalétněte na výrazně nižší ceny, kvalitní Apple servisy si svoji péči nechají zaplatit, v tomto případě tudíž platí, že je lepší dát o nějakou tu stovku víc v prověřeném servisu.

Kamenná pobočka, aktivita na Facebooku, rychle zodpovídané dotazy, telefonní kontakt na prodejnu, kde Vám někdo zainteresovaný poradí. To jsou další atributy prověřených firem, díky kterým můžete poznat spolehlivost a kvalitu servisu.

iPhone výměna docku